Чому господині в усьому світі почали переходити на органічну побутову хімію?

Звичайні миючі засоби насичують житло отруйними речовинами.

opasnaya-yborkaМи прибираємо вдома не тільки для краси, а й для здоров’я.
Щоб не дихати пилом і цвіллю, щоб позбутися від мікробів.

Але чи багато хто замислюється про те, що чистячі і миючі засоби, які ми використовуємо в побуті, можуть завдати організму не меншої шкоди, ніж бруд в будинку. Адже в них міститься цілий букет токсичних речовин і алергенів.

Ні, це ми зовсім не до того, що прибирати в будинку не потрібно!
Однак до вибору побутової хімії варто підходити обдумано.

uborkaНаприклад, багато хто чув про те, що фосфати, які містяться в миючих засобах надають згубний вплив на навколишнє середовище. А ось про те, що, проникаючи через шкіру, вони можуть стати причиною порушень обміну речовин, роботи печінки і нирок, говорять і пишуть набагато рідше.

До сих пір у багатьох розрекламованих засобах для туалетів
і ванних кімнат містяться хлорорганічні сполуки (гіпохлорит, хлорінол і інші). По запаху їх присутність не завжди визначиш. Ці сполуки надають подразнюючу дію на органи дихання, а крім того, можуть стати причиною астми, емфіземи, гіпертонії, атеросклерозу, онкологічних і цілого ряду інших захворювань.

Крім того, проводячи прибирання засобами «звичайної» побутової хімії, ми як би покриваємо своє житло і посуд, з якого їмо, шаром діоксиду сірки, соляної кислоти, канцерогенними ПАВ (поверхнево-активними речовинами) та іншими отрутохімікатами, які в чистому вигляді навіть не занесли б у свою квартиру.
А в складі миючих засобів ми як би не звертаємо на них уваги.

Звичайно, концентрація отруйних речовин у побутовій хімії невелика, проте при регулярному використанні цих засобів відбувається накопичувальний ефект, і людський організм реагує на таке «повільне» отруєння хронічними захворюваннями.

На відміну від звичної нам побутової хімії, органічні чистячі і миючі засоби не містять в своєму складі небезпечних речовин. Органіка для прибирання будинку абсолютно нешкідлива і для людини, і для навколишнього середовища.

Виберіть засіб для органічного прибирання в будинку

organika-dla-uborki

Тетяна Кравчук, мама в декреті, в недавньому минулому -продавець-консультант з побутової хімії:
«Sonett мені підходить чудово»

– Sonett- не єдина марка органічних миючих засобів в Україні і поки не найпопулярніша. Але її якість мені подобається більше інших. Я схильна до алергії. Наприклад, через більшість миючих засобів для посуду, навіть органічних, починаються проблеми з руками. А Sonett мені підходить чудово.

Крім того, коли я була на навчанні, нам розповідали, що для виробництва всіх продуктів Sonett використовується структурована вода. Це відмінна риса цієї марки. І я довіряю цій інформації.

Кілька років тому у мене був такий випадок. Я працювала в одному з супермаркетів консультантом з побутової хімії. Підійшов чоловік і став розпитувати про пральний порошку Sonett. Я тоді ще не дуже розуміла і не дуже-то вірила в структуровану воду. Розповідаю йому, а сама червонію. Раптом вирішить, що це казки? А він слухав, посміхаючись, а потім каже:
«Ви все правильно говорите, так що говоріть впевнено». Виявилося, він працює у відомій компанії, яка випускає пральні машини, і вони там на практиці знають, наскільки краще і для природи, і для техніки структурована вода.

А коли я працювала в іншому супермаркеті, сантехніки розповідали, що структурована вода перешкоджає утворенню нальоту в трубах, там не з’являються грибки. Говорили, мовляв, якби люди бачили різницю між трубами, по яких тече звичайна вода і структурована …

Тим, хто живе в приватному будинку або має дачу, я вважаю, теж краще користуватися органічними миючими засобами зі структурованою водою. Адже у селах немає каналізації, вода з миючими засобами потрапляє прямо в землю і забруднює все навколо. Продукти, вирощені на такій землі, вже не можна назвати абсолютно безпечними. Наприклад, моїм батькам, які живуть в селі, я купую тільки Sonett. Так, він дорожче звичайних миючих. Але я готова платити заради здоров’я своїх дітей.

До речі, працюючи консультантом, я помічала, що серед покупців органіки багато людей, які запитують, які засоби найбільш безпечні для землі. І беруть Sonett.

Але хочу попередити, органічні миючі засоби – це засоби для систематичного підтримання чистоти. Наприклад, будинок після ремонту органікою НЕ відмиєш, в цьому випадку, напевно, все-таки доведеться використовувати більш агресивні засоби. Але на кожен день органіка – в самий раз. Після неї пахне не хімією, а чистотою.

Лінійка засобів для прибирання Sonett дуже широка.

Ми допоможемо Вам зорієнтуватися, які засоби для якого типу приміщень підходять. 

Інтерактивну карту для вибору типу миючих засобів ви можете знайти за посиланням http://organica1_householdchemicals.junimed.ua/3/

Sonett – перший в світі натуральний
екологічно чистий миючий засіб.

Саме з досліджень проблем
води в Німеччині в 60-х роках минулого століття і глибокого наукового
розуміння того факту, що вода – це джерело життя на Землі,
почалася ера органічних миючих засобів. Сьогодні Sonett – визнаний
лідер у виробництві органічних миючих засобів преміум-класу.

Оцініть статтю

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 4.00 из 5)
Loading...