jordan1Норвезький виробник
продукції по догляду за порожниною рота

Унікальна компанія бере свій початок в 19-му столітті в Данії, коли Вільям Джордан розпочав справу всього свого життя – виробництво гребенів. Протягом двох століть напрямок діяльності компанії Jordan розширювався і змінювався.

Сьогодні компанія Jordan – передова європейська фабрика з виробництва зубних щіток і товарів для міжзубної гігієни – зубочисток, ниток і зубних йоржиків. Виробництво компанії знаходиться в Норвегії.

Зубні щітки для дорослих

Науково доведено, що навіть чудова зубна паста дає максимальний ефект тільки при правильно підібраній зубній щітці.

При покупці слід звернути увагу на якість матеріалу і щетинок, їх форму, а також ступінь жорсткості.

Особливості зубних щіток Jordan

  • Унікальна розробка Jordan – ультратонкі щетинки середнього ступеня жорсткості, які забезпечують глибокий і ніжний догляд за міжзубними проміжками.
  • М’які кінчики щетини конічної форми виключають травму ясен і емалі.
  • Щетинки різної довжини проникають у важкодоступні ділянки ротової порожнини, позбавляючи м’які і тверді тканини від нальоту.
  • Ергономічні ручки зубних щіток забезпечують більш високу точність і силу тиску при чищенні.

Особливість зубних щіток Jordan в їх унікальному дизайні. Кожну колекцію створюють кращі дизайнери Скандинавії.

JORDAN CLEAN BETWEEN
JORDAN CLEAN BETWEEN


JORDAN Xtreme Clean


Jordan Individual

Турбота про зубки малюків

В основу розробки дитячих щіток лягла турбота про розвиток дітей. Оскільки здоров’я зубів формується у дітей з самого раннього віку, потрібно прищеплювати звичку про щоденну гігієну порожнини рота.

Компанія перша в своєму сегменті почала дослідження, які зубні щітки потрібні немовлятам, щоб їх зубки крок за кроком звикали до щоденного чищення зубів і росли здоровими.

Оскільки процес появи першого зуба дуже індивідуальний, також індивідуальний і підхід до чищення зубів.

Компанія розробила трьохетапний процес привчання малюка до зубної щітки, адже зубні щітки ростуть разом з дитиною. Тому важливо на кожному етапі життя підібрати відповідну:

Крок 1. Вік – 0-2 роки, зубна щітка-гризун Jordan.

За допомогою цієї зубної щітки ви зможете чистити перший зубчик вашої дитини. Щітка має дуже м’яку щетину, ручка зроблена з харчової пластмаси з нанесенням на неї масажних крапочок, які відмінно масажують ясна малюка, коли у нього ріжуться зубки.

Особливий дизайн і форма з великою ручкою зроблена таким чином, щоб не потрапити глибоко в гортань малюкові.

Крок 2. Щітки для молочних зубок.

Щітка має круглу головку для простого її переміщення навколо зубів, м’яку щетину і індикатор кількості зубної пасти.

Ручка щітки зроблена з харчової пластмаси і за своєю формою нагадує іграшку. Також є маленький пісочний годинник, який допоможе дитині з необхідним часом для чищення зубів.

Крок 3. Вік – 6-9 років.

У цьому віці дітки мають як молочні, так і постійні зубки.

Щітки для цього віку якраз і враховують нерівномірне розташування зубів в порожнині рота в цьому віці.

На щітці є активний виступаючий край, який пробирається до важкодоступних проміжків між зубами. Також має м’яку щетину і індикатор кількості зубної пасти.

 Міжзубна гігієна

jordan10Щоденне чищення зубів стоматологами рекомендується не тільки за допомогою зубної щітки, а й за допомогою зубної нитки.

Кожен зуб має п’ять поверхонь, зубна щітка очищає тільки три з них, тому між зубами утворюються бактерії, які є основною причиною карієсу і захворювання ясен.

jordan11Саме використання зубної нитки / floss / – найпростіший спосіб видалення зубного нальоту і їжі з міжзубних просторів для людей з нормальними міжзубними проміжками.

Тонка зубна нитка Jordan економічна – 50м. в упаковці і дуже високої якості. Приємний м’ятний смак флосса гарантує свіжий подих після кожного використання.

Міжзубні йоржики – фішка бренду

Компанія працювала над питанням, як ефективно очищати порожнину рота людям, у яких широкі міжзубні проміжки.

Також це актуально в період носки брекетів або імплантатів. Саме Jordan розробила оптимальне рішення – міжзубні йоржики.

Розробники інструменту звернули увагу не тільки на коротенькі унікальні щетинки WaveCut, яким надали ідеальну форму, але і на гнучкий дріт, який покритий пластиком і не є небезпечним для ясен і емалі. Ще однією знахідкою для йоржиків є ергономічна ручка. Її не тільки комфортно тримати в руці в сухому вигляді, а й при намоканні ручка не ковзає.