naturgreenКомпанія органічних поживних і смачних продуктів

Історія іспанської компанії NaturGreen бере свій початок з 1991 року. Починалася вона як дослідницька лабораторія здорової їжі, але незабаром лабораторія стала займатися розробкою своїх унікальних і корисних продуктів. Таким чином вже в кінці 90-х лабораторія перетворилася в повноцінну компанію, яка стала спеціалізуватися на органічних і екологічних продуктах харчування.

Місія компанії – поліпшення здоров’я і самопочуття споживачів за допомогою діапазону збалансованих 100% органічних продуктів харчування.

naturgreen1Різноманітність продукції

Компанія пропагує здоровий спосіб життя і реалізовує пропаганду більше 20 років, пропонуючи поживні і смачні органічні продукти. Асортимент товарних позицій дуже широкий: масла, рослинні, соєві напої, какао, мюслі, фруктові напої, овочі, горіхи, органічні соки, супи швидкого приготування.

Особливістю товарів NaturGreen є те, що вони дозволені людям з алергією і з проблемами травної системи. Широкий спектр продукції становить безглютенова продукція.

Продукція Natur Green, представлена в Україні

naturgreen2представлена в Україні

Всю продукцію бренду NaturGreen отримують без використання хімічних речовин і штучних інгредієнтів. Важливо відзначити і те, що сировина для виробництва вирощується органічними методами. Таким чином усувається ризик для здоров’я, пов’язаний зі споживанням хімічних харчових продуктів.

naturgreen3Знак якості

Продукція бренду має маркування «Bio Organic» на пакувальному матеріалі. За вимогами ЄС дане маркування отримують тільки ті асортиментні позиції, які на 99% є органічними і виготовлені з екологічних інгредієнтів. Для кожної товарної одиниці сертифікацію проводять по еко-стандартам – від фермерських полів, на яких вирощують сировину, до кінцевого продукту на виробництві.
Дізнайтеся більше про бренди JUNIMED HEALTH AND ORGANIC GROUP