Перший європейський виробник порошкового мигдального молока

ecomilКомпанія Ecomil була заснована в 1991 році в Іспанії. Передовою ідеєю створення компанії було поліпшення рецепта мигдального молока – традиційного напою в Іспанії, який зазвичай готували при нагріванні мигдальної пасти і води.

На сьогоднішній день Ecomil – провідний європейський бренд в категорії органічного мигдального молока. Географія експорту – в більш ніж 50 країн світу.

Органічне рослинне молоко Ecomil – прекрасна альтернатива коров’ячому і соєвому молоку.
Дана продукція не містить лактози, глютену, цукру, з низьким вмістом солі.

ecomil2Місія компанії – сприяти благополуччю планети, пропонуючи споживачам якісну вегетаріанську або веганську продукцію. З 2014 року Ecomil належить до великої родини брендів Vegan.

Принцип Ecomil – охопити потреби вегетаріанської і веганскої їжі, вибираючи для виробництва продукти органічного землеробства, безлактозні і поживні продукти в якості альтернативи коров’ячого молока.

Інновації процесу виробництва

ecomil3Засновники розробили інноваційний процес сушіння, щоб перетворити миндальную пасту в порошок, який при розчиненні в гарячій або холодній воді миттєво перетвориться в мигдальне молоко.

Процес виробництва порошкового мигдального молока умовно можна розділити на три етапи: вибір якісного іспанського мигдалю (включаючи сорт Marcona), часткове знежирення горіхів холодним тиском для отримання борошна, отримання порошку в розпилювальній сушці.

Контроль якості

Компанія гарантує кращу якість своєї продукції ретельно підбираючи сировину, дотримуючись правил виробництва і керуючи виробничим процесом за допомогою програми управління – HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Контроль якості також гарантується незалежними сертифікатами – IFS (International Food Standard) і BRC (British Retailer Consortium), які представляють собою обов’язкову наявність безпеки харчових процесів.

ecomil4ecomil5

Інгредієнти, які входять до складу продукції, органічні, вирощені в умовах сільського господарства без хімічних добрив, пестицидів і ГМО.

Готова продукція не містить лактозу, глютен і цукор. Ці показники гарантуються через систему контролю якості компанії Ecomil.
Дізнайтеся більше про бренди JUNIMED HEALTH AND ORGANIC GROUP