Urtekram – виробник органічних засобів по догляду за волоссям і тілом зі Скандинавії
Історія бренду Urtekram почалася в 1972 році засновниками Лізбет Дамсгард і Ронні МакГреіл, які збиралися зробити Данію набагато зеленішою, а данців – більш усвідомленими. Великий шлях почався з невеликої крамниці з травами в урбаністичному Копенгагені.

urtekram10

Слово «Urtekram» – походить від старомодного датського терміна «urtekræmmer». Словник трактує термін як «той, хто продає спеції і лікарські трави». Але за кілька десятиліть компанія з невеликої торгової лавки зросла до найбільшого світового виробника органічних засобів по догляду за тілом і волоссям. Сьогодні штат компанії налічує більше 150 професіоналів і продукція поширюється в більш ніж 36 країн світу.

Місія бренду – зробити органічний стиль життя мейнстрімом, ділячись інноваціями і пристрастю до органічних продуктів з людством, прищеплюючи правильне ставлення до навколишнього середовища та турботу про здоров’я.

urtekram2

Продукція бренду

Бренд представляє продукцію по догляду за тілом в трьох підкатегоріях – догляд за волоссям, догляд за тілом та обличчям, догляд за порожниною рота.

Всі засоби повністю натуральні і органічні.

Особливості виробництва продукції:

  • Ми використовуємо тільки натуральні компоненти для виробництва продукції. Ми регулярно відвідуємо і перевіряємо наших постачальників. Проводимо оцінку якості та ефективності (відношення до навколишнього середовища, органічна спрямованість, виробничий процес, політика, гігієна і т.п.)
  • Всі продукти по догляду мають органічні та веганські сертифікати, оскільки виробляються без хімічних речовин, таких як парабени і інші синтетичні консерванти.Вся продукція зроблена за допомогою рослинних інгредієнтів, не має нафтохімічних інгредієнтів і не тестувалася на тваринах.
  • Вся продукція відповідає Європейському законодавству. Виробництво сертифіковане по Еко-стандартам ISO14001 та ISO 22000

Основні лінійки продукції Urtekram, представлені в Україні

Кокос – поживна серія по догляду за волоссям і тілом

urtekram1
urtekram2

Алоє- серія для чутливої шкіри (регенерація і відновлення)

urtekram1
urtekram2

Ніжна піна з алоє-вера і рослинним гліцерином дбайливо очищає, доглядає і запобігає від втрати вологи

Серія «Роза» – вишуканий аромат і зволоження

urtekram7Серія з вишуканим ароматом бутонів дамаської троянди, який, разом з живильним рожевим маслом (Rose Geranium) забезпечує глибоке зволоження і ніжний догляд за шкірою.

Доглядаюча серія без аромату

urtekram8Лінійка без аромату наповнена чистими органічними рослинними оліями і жирами, такими як масло Ши, рослинний гліцерин, мигдальне масло і масло жожоба, для дбайливого догляду і зміцнення вашої шкіри.

Дитяча серія з календулою

urtekram9Спеціальна дитяча серія Urtekram включає 5 продуктів. Екстракти Алоє Вера, рослинний гліцерин, екстракт календули, що входять до складу засобів, ніжно очищають і зволожують шкіру дитини.

Дитяча серія без аромату

urtekram11Безпечна чиста лінійка – абсолютно без аромату. У складі продукції – натуральні, особливо доглядаючі інгредієнти, такі як органічне алое вера, мигдальне масло і масло жожоба.

Органічні зубні пасти

urtekram12Сертифіковані органічні зубні пасти Urtekram прекрасно очищають зуби і запобігають появі карієсу за допомогою екстракту кори магнолії.

Не містять мила і тензидів.

Види паст:

  • Чайне дерево
  • Зелений чай-м’ята
  • Евкаліпт
  • Алоє Вера
  • Дитячі зубні пасти
  • Tootti-frutti

Спеціальна серія Urtekram

У цій особливій серії ми використовуємо такі унікальні інгредієнти, як глина Расул – африканське глинисте мило, лавандовий екстракт, натуральний тростинний цукор.

urtekram1
urtekram2

Контроль якості та сертифікація продукції

Продукція Urtekram по догляду за тілом відзначена такими сертифікатами

urtekram15 Знак «Vegan» – означає, що всі компоненти рослинного походження (не тваринного).
urtekram16 Всі продукти мають екологічний сертифікат ECOCERT відповідно до COSMOS. Це суворий міжнародний стандарт для органічної продукції.
urtekram17 Сертифікат Astma Allergy Denmark (Датська Алергічна асоціація) на всіх продуктах без ароматизаторів гарантує, що ризик алергічних реакцій мінімальний.
urtekram18 Всі продукти без ароматизаторів сертифіковані з Nordic Swan (Північний Лебідь) – це органічні продукти, які мають менший вплив на природу після застосування, а також показують високу ефективність.
urtekram19 «Leaping Bunny» – означає, що інгредієнти не тестували на тваринах відповідно до Human Cosmetic Standard.