Я

Суздальцев Євгеній Валерійович, керуючий партнер компанії «Junimed Health and Organic group».

Компанія «Junimed Health and Organic group» стала стартом моєї кар’єри та справою всього мого життя.   Я прийшов у компанію в 1996 році найманим працівником – бренд-менеджером ТМ «Medela».  Мене надихнула велика місія підтримки грудного вигодовування. З появою в нашій сім’ї сина, я зрозумів, що майбутнє за екологічними засобами.

В 2000 році до бізнесу приєдналася моя дружина Наталія в якості менеджера з продажу. Сьогодні Наташа керує всією компанією. За ці 28 років наша продукція завоювала тисячі лояльних покупців та представлена в більш ніж 1500 торгових точках.

Наш син Ілля вперше брав участь у переговорах у віці п’яти років. З того часу він часто присутній на ділових зустрічах та готовий брати активну участь у подальшому розвитку компанії.

«Сімейний тандем»  і сильна команда – рушійна сила «Junimed Health and Organic group».

Сьогодні наша компанія – один із найбільших імпортерів сертифікованої органіки в Україні. Я був вегетаріанцем 7 років, не вживав ані мʼяса, ані риби, ані море – продуктів, намагався не вживати глютен, не пив коровʼячого молока. Ми харчуємося в основному органікою, збираємо макулатуру, пластик, не користуємося пластиковими пакетами, у нас лише енергозберігаючі лампочки, ми економимо електроенергію, газ та воду. Наша сім’я активно користується всією лінійкою продукції «Junimed Health and Organic group» та із задоволенням рекомендує її, знаючи її якість та користь для здоров’я.

ВИ

Усвідомлені та стильні споживачі, які ростять здорове молоде покоління, ведуть активний і здоровий спосіб життя, турбуються про навколишнє середовище.

Вибираючи грудне вигодовування, найкраще для своїх дітей, сертифіковану органічну продукцію для себе та своєї сім’ї, Ви, в першу чергу,  робите колосальну інвестицію в своє здоров’я, здоров’я своїх близьких  та «здоров’я» навколишнього середовища.

 
МИ

Разом з Вами ми створюємо спільноту позитивних, захоплених людей, які ведуть здоровий спосіб життя,  які обирають найкраще для здоров’я, як людей, так і навколишнього середовища

Пропагуючи своїм прикладом ідеї здорового способу життя та мислення, ми, в першу чергу, піднімаємо цінності життя і всього живого. Разом ми можемо значно збільшити середню тривалість життя українців.

Для нас – це активна соціальна позиція і спосіб, змінюючи себе, зробити наш досконалий світ природнішим, добрішим та наповненим любов’ю.