sonnetЄвропейський виробник екологічних засобів для прання і прибирання на основі структурованої води, антропософії і біодинаміки.

Бренд Sonett  з’явився в Південній Німеччині  в 1977 році.

На сьогоднішній день продукція  Sonett  розповсюджується не лише в Європі, але й по всьому світу, нараховуючи більше, ніж 45 країн.

sonnet4

Формула органічності

Висока ефективність засобів  SONETT  досягається шляхом додавання в пральні порошки і засоби для чищення   SONETT  натуральних гомеопатичних компонентів і активування структури води.

sonnet5

1. Вибір сировини
Всі активні миючі речовини пральних порошків і миючих засобів Sonett отримують із рослинної сировини, таким чином, склад продукції 100% біологічно чистий і органічний.

sonnet3

В основі формул використовують чисте рослинне мило, яке отримують із натуральних олій.

Сировину  для продукції Sonett  отримують із господарств, які розвивають біодинамічне землеробство.

Використовується органічно вирощена сировина: 100% оливкова олія, рапсова олія,  соняшникова олія, кокосова олія і олія Ши.

sonnet1

Ефірні олії походять із контрольованого органічного землеволодіння.
В продукції не використовується ніяких штучних ароматизаторів чи барвників, синтетичних консервантів, ферментів (ензимів), фосфатів, генномодифікованих продуктів (ГМО), оптичних відбілювачів і нафтохімічних поверхнево-активних речовин.

Аромати продукції складаються з натуральних ефірних олій, які походять в основному із органічного землеволодіння або дикорослих рослин.

2. Структурування води

У миючих засобах використовується виключно структурована вода.

Вся  технологічна вода проходить обробку у вихровому ланцюжку з 12 овальних скляних   посудин, у яких утворюються вихори гарної форми. Таким чином відбувається підвищення енергетики самої води, яка використовується в процесі виробництва.

Відео. Про виробництво  – робота з технологічною водою.

sonnet6

У змішувачі oloid змішуються бальзамічні добавки, які складаються із ладана, золота, мірра смоли і т.д.

Їх додають в малих дозах до готових миючих засобів і засобів для чищення.
В процесі намагаються протидіяти відцентровим рухам обертових змішувачів і пральних машин, які мають тенденцію бути ворожими до життя, шляхом додавання цих бальзамічних добавок, таким чином, створюючи  оздоровлюючий імпульс.

Продукція виготовляється по єдиним стандартам для всіх країн світу.

Аналізи кристалів води доводять, що продукція Sonett  має позитивну енергетику

sonnet7

Навіть в готовому продукті Sonett  Ви можете чітко бачити – зіркоподібна структура кристалів вказує на високу натуральність і органічність продукту.

sonnet89

Рідкий пральний порошок Sonett – Ви можете чітко побачити  кристали живої води.

sonnet8

Повністю нафтохімічний миючий засіб.

Завдяки натуральним, екологічно чистим формулам вся продукція  Sonett біорозкладається за короткий проміжок часу.

sonnet2

Власники компанії Gerhard Heid Beate Oberdorfer

Бренд позиціонує себе як органіка для  усвідомлених людей, які стоять на захисті суті життя і піклуються про навколишнє середовище, в першу чергу – про природні водні ресурси. Саме турбота і почуття відповідальності за воду, як за сутність всього життя, і були поштовхом створення філософії компанії.

Виробництво і продукція Sonett засновані на принципах антропософії Р. Штайнера.

Європейські бізнес-нагороди
sonnet9

Sonett є одним з національних чемпіонів 2016/17 за визначенням European Business Awards.

Із 33000 виробничих компаній, які взяли участь, 636 були визначені «Національним чемпіонами». Sonett визначали за такими критеріями оцінки: інновації, етики та економічного успіху.

З моменту свого заснування – 1977 року- Sonett зарекомендував себе як екологічно, соціально та етично стійке підприємство. Уже в кінці 2015 року компанія отримала Приз Міжнародної конференції за цілісні інновації, якість, екологічні і соціальні концепції.
У 2013 підприємство отримало АдВіта Премію з охорони здоров’я. Sonett був особливо відзначений за великий внесок у дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

У 2008 році Sonett отримав премію в галузі сталого розвитку етики.

Sonett виступає за будівництво нового інклюзивного [усвідомленого] суспільства.

З точки зору альтернативного підходу до ведення бізнесу, Sonett – компанія, яка націлена, в першу чергу, на загальне благо, а не тільки на збагачення капіталу.

Сертифікація продукції

sonnet10 Сертифікація еко якості Весь асортимент Sonett сертифікований відповідно до критеріїв Ecogarantie – преміум-символу екологічних миючих засобів.
 sonnet11 Символ EcoControl – символ незалежного органу управління – гарантує дотримання критеріїв якості, регулярні перевірки і підтвердження якості. Також бренд був сертифікований стандартом Stop Climate Change. Це найвищий стандарт для всебічного аналізу і сертифікації CO2. Символ на етикетках товарів підтверджує, що при проведенні аналізу не було виявлено генерацію викидів CO2 при виробництві за рахунок теплової та електричної енергії.
 sonnet12 У 2015 році компанія отримала ще й сертифікат CSE (Certified Sustainable Economics).
Він свідчить про екологічний якості продукції, соціальних, етичних і економічних стандартах управління компанії.

.

 sonnet13 Знак «Vegan» – означає, що всі компоненти рослинного походження (не тваринного).