medela_logoВиробник №1 у світі
молоковідсмоктувачів та аксесуарів для грудного вигодовування.

Medela заснована в 1961 році Олле Ларссоном  зі штаб-квартирою в Швейцарії, на сьогодні компанію очолює його син  Майкл Ларссон.

Компанія «Юнімед»  є ексклюзивним імпортером швейцарського холдингу Medela в Україні.

1996_olle-with-his-first-grandchild-laila-3cc7a8c4

За 50 років Medela  із невеликої фірми перетворилася в транснаціональну корпорацію, яка має філіали у 18 країнах і розповсюджує свою продукцію більше ніж в 90 країн світу. 

Основна ціль компанії  допомогти всім мамам зробити грудне вигодовування простим і комфортним.

Основи філософії Medela  – найвищий стандарт якості. Вся продукція  акредитована згідно стандарту ISO 9001.  Виготовляється в Швейцарії з використанням сучасних, безпечних та гіпоалергенних  матеріалів.

medela_molokootsos

Продукція Medela  має репутацію однієї із найнадійніших у світі.
В компанії працює більше 1500 працівників по всьому світу, 330 з яких працюють у Швейцарії.

Наукові дослідження

Протягом вже майже 20 років  Medela  фінансує фундаментальні дослідження у сфері грудного вигодовування, вивченні властивостей грудного молока, а також розвитку інноваційних вакуумних  технологій.

medela_nauchnie_issledovvania

В рамках досліджень грудного молока і грудного вигодовування компанія  Medela налагодила міцні зв’язки  з Університетом Західної Австралії(UWA), а також співпрацює з іншими університетами, лікарнями і науково-дослідницькими інститутами по всьому світу.  

Компанія Medela  залучає споживачів в процес розробки нових рішень.  Вивчення потреб клієнтів шляхом опитувань про їхній досвід використання молоковідсмоктувачів і вакуумної технології   Medela допомагають з’ясувати, що ще можна запропонувати споживачеві.

 

medela_innovacii

Дослідження – невід’ємна частина інноваційного процесу, в результаті якого з’являються нові революційні продукти.  

Інноваційні розробки

Для компанії Medela інноваційний розвиток — це запорука майбутніх успіхів і результат фундаментальних досліджень і вивчення потреб клієнтів.


Нижче наведені 2 приклади інноваційних рішень  Medela.

Система по догодовуванню грудним молоком 

Medela Calma (Медела Калма).

Із Calma  дитина п’є так само, як і з грудей – зберігається природній ритм ковтання, пауз і дихання.

Тому це дозволяє переходити від смоктання грудей до системи  Calma і навпаки. Calma завоювала нагороду в області Інновацій на виставці  Kind und Jugend у м. Кельн  в 2012 році.

 

molokootsos_medela_swing2х фазний молоковідсмоктувач  Medela

Унікальний режим двофазного  зціджування, що допомагає мамі стимулювати, забезпечувати і підтримувати лактацію.

Його поява ознаменувала початок нової ери на ринку молоковідсмоктувачів.  

 

 


Пропаганда грудного вигодовування від  Medela

Компанією від імені сім’ї  Ларссон  було офіційно заявлено про свою прихильність грудному вигодовуванню як найкращому способу годування для грудних дітей:

«Наша допоміжна продукція для грудного вигодовування і література ні за яких умов не будуть використовуватися  для того, щоб спонукати матерів відмовлятися від грудного вигодовування на користь дитячих поживних сумішей».

Medela  проводить наукові дослідження, пропагує грудне вигодовування і робить все, щоб допомогти   зміцнити здоров’я мами і дитини, допомагаючи мамам налагодити і продовжити період грудного вигодовування. Medela веде велику діяльність в цьому напрямку, пропонує найкращі вирішення питань, надає і поширює багато корисної інформації в області грудного вигодовування.

 

 
Дізнайтеся більше про бренди JUNIMED HEALTH AND ORGANIC GROUP