babyМіжнародний бренд практичних передових виробів для малюків до 3 років

Junimed Health and Organic group – ексклюзивний представник шведського бренду BabyBjörn  в Україні.

Компанія BabyBjörn  почала свою сімейну історію в 1961 році.
Сьогодні – це швецька компанія зі світовим іменем.  Засновник компанії – Бьйорн  Якобсон,  який разом з дружиною Ліллемор виховали чотирьох дітей.  Саме турбота про своїх дітей  відкрила для подружжя новий горизонт — компанію BabyBjörn.
Незважаючи на пройдений час, подружжя не лише  стоїть біля витоків компанії,  але і активно бере участь в її розвитку, займаючи позиції генерального директора та головного дизайнера.

За 50 років своєї діяльності  компанія стала не лише лідером на шведському ринку, але й вийшла на міжнародну арену, охопивши і Європу, і США. Незважаючи на те, що споживачі продукції BabyBjörn  різних національностей і культур, малюки всього світу потребують одне і те ж – турботу та близькість батьків.

baby10

Основна концепція діяльності  – зробити перші роки малюка комфортними  і радісними, але при цьому враховуючи   трудомісткі будні батьків. Саме полегшення повсякденності, забезпечення безпеки і якості виробів зробили бренд впізнаваним у всьому світі.

Лінійка товарів BabyBjörn

 

baby1 baby2

Унікальні рюкзаки-кенгуру BabyBjörn  відкрили світові феномен близькості з дитиною

Бренд BabyBjörn  популяризував тісний контакт дитини з батьками, розробивши унікальні рюкзаки-кенгуру. Призначення рюкзаків-кенгуру не лише в практичності, але, в першу чергу, в потребі дитини бути максимально близько до батьків, відчувати  затишок і захист. Для батьків – це зручний спосіб носити малюка поруч, отримуючи радість від близькості зі своїм малюком.

З фізіологічної сторони – це правильна підтримка  головки, шиї, ніжок, що забезпечує нормальний розвиток суглобів.

Рюкзаки-кенгуру  змодельовані  таким чином, щоб без сторонньої допомоги, а також без зайвих зусиль його можна було надіти.

У той же час діставати малюка з рюкзака, а також садити його назад можна навіть під час сну, не боячись його розбудити.  Для дитини рюкзак-кенгуру – відмінний захист з перших днів життя. Таким чином малюк відчуває постійний тілесний контакт, зароджується більш тісний емоційний зв’язок.

baby11

Рюкзаки-кенгуру стали дуже популярними  і серед світових зірок.

baby4    baby5    baby6

baby7     baby8    baby9

Безпека і якість продукції

bezopasnost_babybjornНа всіх етапах створення виробів компанія керується   роками підтвердженою філософією: маленькій дитині не потрібно багато речей, цілком можна обійтися кількома, але якісними.  Саме якість, безпека, дизайн і стали основними принципами бренду.
Свої принципи BabyBjörn  тісно переплела з Конвенцією про права дитини, тому компанія ретельно стежить за вибором матеріалів і їх відповідності міжнародним стандартам

Дослідження і тестування проводять дослідницькі організації, такі як
• Swerea, Intertek, SGS, Bureau Veritas, STR,
• а також лікарі.

За результатами досліджень,

проведених Міжнародним Інститутом  дисплазії тазостегневого суглоба   (International Hip Dysplasia Institute – IHDI), 

рюкзаки-кенгуру BabyBjorn One і We  були визнані «безпечними для тазостегневих суглобів» і отримали право використовувати  логотип Інституту для даної продукції.

Історія компанії розпочалася з розробки крісла-шезлонгу. А зараз асортимент виробів сімейної компанії включає ряд унікально розроблених рюкзаків-кенгуру,  стільців для годування, колисок, кухонних виробів для  діток, складних манежів-ліжок і крісел-горщиків, які експортуються в десятки країн по всьому світу.
Дізнайтеся більше про бренди JUNIMED HEALTH AND ORGANIC GROUP